ENPL PL
 
 
 
Dom / Partnerzy  

Bushman AvonTec

Bushman AvonTec

 

Bushman AvonTec składa się z czterech odrębnych jednostek:

 

  • Howard Bushman założył Bushman Sprzęt w Chicago w 1950 roku. Firma szybko się renomą w zakresie projektowania i produkcji oprzyrządowania żurawi napowietrznych o dużym udźwigu oraz wyposażenia dla urządzeń podnośnikowych usytuowanych poniżej poziomu haka.
  • W 1993 roku Bushman nabył linię produkcji sprzęgieł należąca do Flaton Machine Works, Inc.
  • W 2000 roku Bushman nabył West Bend Equipment. West Bend produkowała specjalnie zaprojektowane, wyposażenie przeznaczone do obsługi ciężkiego sprzętu, w tym przetwornice obciążenia, podnośniki mechaniczne i hydrauliczne, systemy montażowe wężownic, blaty podnoszone oraz wyposażenie techniczne związane z matrycami i formami.
  • W 2006 roku, Avon Engineering, Ltd. z Waterdown, Ontario, stał się częścią firmy Bushman Equipment. Obie firmy mają bardzo duże możliwości techniczne oraz bogate doświadczenie w zakresie produkcji stali, jej przerobu, oraz przemysłu papierniczego i w przemyśle ciężkim. Każda firma z w/w wspomaga pozostałe w obsłudze transportu materiałów na zaspokojenie popytu hut, warsztatów naprawy form odlewniczych, papierni i innych gałęzi przemysłu ciężkiego.

 

We współpracy z Arcon, Bushman AvonTec może dostarczyć wszystko, czego potrzebują inżynierowie klienta oraz wyposażenie technologiczne umożliwiające optymalizację procesów produkcji, poprawę jakości wyrobów i zwiększenie zdolności produkcyjnej.

Oprócz dostarczania poszczególnych elementów maszyn, Bushman AvonTec również zapewnia dostarczenie zintegrowanych systemów produkcji, nawet "pod klucz", jeżeli klient tak sobie zażyczy. Urządzenia i systemy operacyjne są testowane przed dostawą w celu zapewnienia, że instalacja i okres rozruchu zostaną ograniczone do minimum. Bushman AvonTec na materiały i wykonanie udziela gwarancji, a personel techniczny firmy jest dostępny dla zapewnienia szkolenia operatorów i systematycznej obsługi terenowej.

Sukces firmy Bushman AvonTec jest wynikiem wdrożenia i spełnienia wysokich wymagań w zakresie inżynierii i produkcji oraz weryfikacji stopnia zadowolenia klienta. Czy problem jest duży czy mały, Bushman AvonTec może zaprojektować rozwiązanie techniczne po przystępnej cenie.